Logo Cukiernia Sisters Cake
Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!

Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!

1540

Cukiernia Sisters Cake z Kalwarii Zebrzydowskiej świętuje wielki sukces! Zdobyliśmy tytuł najlepszej cukierni w powiecie wadowickim i województwie małopolskim w plebiscycie Mistrzowie Smaku 2023. Nasza pasja, jakość i kreatywność zostały docenione na uroczystej gali w Warszawie.

21 listopada 2023 roku miała miejsce niezwykła chwila w historii naszej cukierni - Cukierni Sisters Cake z Kalwarii Zebrzydowskiej. Z ogromną dumą i radością informujemy, że zostaliśmy uhonorowani tytułem najlepszej kawiarni/cukierni roku w powiecie wadowickim oraz w województwie małopolskim w ramach prestiżowego plebiscytu Mistrzowie Smaku 2023.

Wydarzenie to miało miejsce podczas uroczystej gali w Warszawie, gdzie zgromadzili się najlepsi przedstawiciele branży gastronomicznej z całej Polski. Było to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko doceniło nasze starania i pasję, ale również stanowiło okazję do świętowania sukcesów i dzielenia się doświadczeniami z innymi profesjonalistami z branży.

W Cukierni Sisters Cake zawsze stawiamy na jakość, kreatywność i oryginalność naszych słodkich dzieł. Od tradycyjnych tortów i ciast, przez nowoczesne desery, aż po innowacyjne słodkie kreacje, każdy wypiek jest dla nas okazją do wyrażenia naszej miłości do cukiernictwa.

Otrzymanie tak prestiżowego wyróżnienia jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do dalszego rozwoju i ciągłego podnoszenia poprzeczki. Chcemy, aby każdy klient, który odwiedza naszą cukiernię, doświadczył nie tylko wyjątkowego smaku, ale i artystycznej prezentacji naszych wyrobów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej cukierni i spróbowania naszych słodkości. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za wsparcie i zaufanie, które przyczyniły się do tego sukcesu!

Galeria:

Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!Cukiernia Sisters Cake - Triumf w Mistrzach Smaku 2023!

Inni oglądali również:

Słodkie Decyzje: Zanurz się w Degustacji Tortów przed Ważną Uroczystością
18 lipca 2023 15:52

Słodkie Decyzje: Zanurz się w Degustacji Tortów przed Ważną Uroczystością

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wybrać idealny tort na ważną uroczystość? Czy zdarzyło Wam się zastanawiać, który smak będzie najlepszy? Czy czekoladowy tort będzie zbyt ciężki, czy może tort owocowy będzie zbyt lekki? Odpowiedzi na te pytania są bliżej niż myślicie! Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was na naszą wyjątkową degustację tortów, która odbędzie się 3,4,5 listopada w naszej cukierni. To idealna okazja, aby spróbować różnych smaków i rodzajów tortów, które oferujemy, zanim zdecydujecie się na ten jeden, wyjątkowy tort na Waszą uroczystość. Czy to jest tort urodzinowy, tort weselny, czy może tort na chrzest - nasza degustacja tortów pomoże Wam zdecydować, jaki smak, rozmiar i styl będzie najlepszy dla Waszej uroczystości. Koszt degustacji to 80 zł, ale uważamy, że to niewielka cena za pewność, że tort, który wybierzecie, będzie nie tylko piękny, ale przede wszystkim pyszny i idealnie dopasowany do Waszych preferencji. Więc nie zwlekajcie, zaplanujcie swój czas na 3,4 i 5 sierpnia i dołączcie do nas w tym słodkim doświadczeniu! Mamy nadzieję, że będzie to nie tylko przyjemność dla Waszych kubków smakowych, ale także inspirująca podróż przez świat cukierniczych arcydzieł. Pamiętaj o wcześniejszych zapisach na degustacje. Do zobaczenia na degustacji! 🍰🍴🥂

czytaj więcej...
Realizacja urodzinowa 18 Wiktorii
7 lutego 2023 22:48

Realizacja urodzinowa 18 Wiktorii

Z okazji 18. urodzin Wiktorii, zespół naszej cukierni przygotował niezwykłą i wyjątkową kreację na tę okazję. Wszystko było dostosowane do gustu i marzeń naszej jubilatki, a rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Od serca życzymy Wiktorii wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów w życiu! Zobaczcie sami jak wyglądała ta wyjątkowa realizacja.

czytaj więcej...